פיקוח וניהול

ניהול הפרויקט משלב התכנון הראשוני ועד לשלב הביצוע נדרש לניהול אקטיבי עם ראייה ואופק אסטרטגי רחב.

ניהול הפרויקט בשלב הראשוני

למנהלי הפרויקט תפקיד חשוב בהתקדמות נכונה של הפרויקט, תוך שמירה על לוחות הזמנים, מעבר לזה חלק מתפקידם הוא  למנוע טעויות תכנון או קבלת החלטות שגויה, אותה צוות התכנון גורר עם תהליך בחינת הרשויות ואישור התוכניות.

מנהל הפרויקט יזהה את ליקוי התכנון או קבלת החלטות הלקויה משלבי התכנון הראשוניים, יבקרו וינתבו את צוות התכנון לבחירת החלטות נכונות ומקצועיות.

מנהלי הפרויקט של החברה בוחנים את התקדמות הפרויקט, הן מבחינת תכנון והן מבחינת הגשה לרשויות, תזמון הגשת התוכניות לרשויות על מנת לקדם את התיק בצורה הטובה ביותר פעמים רבות חוסכת זמן רב.

העיטוי הנכון להגשת המסמכים ותזמון בקרת תכנון מחלקות הרישוי משפיעים על קצב התקדמות התיק

פעמים רבות צוות התכנון מגיש תכנון ערוך התואם את דרישות כלל היועצים בעוד מחלקת הרישוי דורשת שינויים משמעותיים אותם המתכנן יתקשה מאוד לשנות, בכך תהליך התכנון והתקדמות התיק יתעכבו רבות, תיאום התכנון מול כלל הנוגעים בתיק הינו משמעותי מאוד לקצב התקדמות התיק.

משרדנו מתמחה בעבודה מקבילה עם צוות התכנון ומחלקות הרישוי ומאפשרת לתהליך התכנון להתקדם בצורה נכונה ומדויקת תוך קבלת דרישות היזם ומחלקות הרישוי והצעת פתרונות לצוות התכנון.

תהליך קבלת היתר הבנייה

לאחר הגשת התוכניות למחלקות הרישוי, התוכניות צוברות אבק, ולמנהלי הפרויקט תפקיד חיוני.

  • עבודה שותפת מול מחלקות הרישוי על מנת לקבל התייחסותם לתיק.
  • הפצת הערות מחלקות הרישוי לצוות התכנון ועדכון היזם בהתנהלות.
  • טיפול שותף בקצב ההתקדמות של צוות התכנון תוך קבלת תוכניות מעודכנות, שיתוף כלל בעלי העניין ודאגה להעברת המסמכים למחלקות הרישוי.

תהליך הרישוי הינו תהליך ארוך ומיגע בו מנהל הפרויקט נדרש לדאוג להתקדמות הפרויקט ולקבל את הערות ודרישות המחלקות, ובנוסף לקבל אישור מהיועצים והגרומים השונים.

 

חברת  YOOZ דואגת לזמינות ודינמיות מול המחלקות השונות וצוות התכנון על מנת לאפשר קצב התקדמות גובה של התיק.

ניהול יועצים ותוכניות עבודה

לאחר קבלת היתר הבנייה צוות התכנון נדרש לעריכת תכוניות עבודה.
תיאום יעיל בין האדריכל ליועצים הינו חיוני כדי להבטיח התקדמות בקצב גבוה.

על מנהל הפרויקט להקים ולתחזק ערוצי תקשורת קבועים, לנהל פגישות קבועות ולספק הנחיות ברורות, תיאום זה מבטיח שעבודת היועץ תואמת את היעדים, תוכניות האדריכלות המעודכנות ביותר, ולוחות הזמנים הכוללים של הפרויקט.

תהליך הכנת תוכניות העבודה דורש התייחסות קפדנית מכל יועץ בתחומו. הפרטים אליהם המתכננים השונים נדרשים להתייחס רבים ומגוונים ומתוך כך נוצרת התכנסות והעמקה בתכנון ללא ראייה מרחבית על כלל התכנון ותיאום בין המתכננים. בנוסף, האדריכל מעדכן תוכניות בהתאם לדרישות התקנים.

בתהליך תיאום התכנון צוות מנהלי הפרויקט של החברה דואגים למפגשים מרוכזים עם צוות התכנון על מנת לערוך תכוניות עבודה, בין היתר קובעים לוחות זמנים ודואגים להפצת תכוניות מעודכנות של כלל היועצים תוך בקרה על איכות התכנון וביצוע דרישות היזם.

 

לחברת YOOZ ניסיון רב בתחום ניהול פרויקטים בבנייה פרטית ובניה רוויה, החברה מאפשרת תהליך דינמי ויעיל תוך שיתוף כל בעלי העניין.

מנהלי הפרויקט של החברת דואגים לשיתוף פעולה מתמיד בין היועצים השונים, ומפקחים על טיב התכנון ,בין היתר, מתאימים תכנון מול היועצים השונים, ובביצוע מול צוותי הבנייה ,וזאת על מנת לאפשר תכנון בעל האיכות הגבוה ביותר.

לחברה, ידע רב בחוק התכנון והבנייה ובתקנים השונים, ובכך מונעים טעויות רבות ומאפשרים מתן פתרונות יעילים ומקצועיים.

טופס קשר

השאירו פרטים ונציג שלנו יחזור אלכם בהקדם

להתחלת השיחה
איך אפשר לעזור?
היי, כאן נציג של YOOZ,
איך אפשר לעזור לך?